تبلیغات
حزب آزادی اسلام آبادغرب - مطالب خرداد 1395
 
حزب آزادی اسلام آبادغرب
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : فرشاد رستمی
نویسندگان
استاندار کرمانشاه اعلام کرد که مهمترین مساله استان که در سفر رئیس جمهوری مطرح خواهد شد، حل معضل بیکاری است.
 

 اسدالله رازانی عصر شنبه در جلسه هم اندیشی برای سفر رئیس جمهوری که در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: رئیس جمهوری یک تا ٢ هفته بعد از ماه مبارک رمضان به کرمانشاه می آید.

وی افزود: از فردا یک تیم از نهاد ریاست جمهوری به استان کرمانشاه می آید و پیش درآمدهای سفر از فردا (یکشنبه) آغاز خواهد شد.

استاندار کرمانشاه، شتاب بخشی به حل مشکلات استان و پیشرفت طرح ها و پروژه ها را جز اولویت های سفر رئیس جمهوری به استان کرمانشاه دانست و گفت: سفر دکتر روحانی نسبت به دولت قبل تفاوت هایی دارد؛ در این سفر کاری موافقت ها محدود اما موثر است.

رازانی با تاکید بر اینکه باید اعتبارات ملی استان را تقویت کرد، ادامه داد: پروژه های کلیدی استان و پروژه های درآمدزا باید در سفر رئیس جمهوری به کرمانشاه مطرح شوند.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جلسه ویژه مدیریت بحران استان کرمانشاه با موضوع استقرار فضای خاک آلود و بازگشت ریزگردها به هوای استان، برگزار شد. در این نشست، دکتر رازانی استندار کرمانشاه با اشاره به تأکید دولت تدبیروامید بر اهمیت سلامت مردم، تصریح کرد که هیچگونه اهمالی دراین خصوص(سلامت مردم) قابل پذیرش نیست. ایشان همچنین اعلام نمود که مشکل ریزگردها در سفر رئیس جمهور به عنوان یک مطالبه مردمی، طرح و پیگیری می شودادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
حسن روحانی


روحانی:

رییس جمهور گفت: باید تنش‌زدایی داخلی داشته باشیم و برای مسائل نه چندان مهم، رو به روی هم نباشیم، بلکه کنار هم باشیم
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ